Випуск новин Sirius News 10.07.2019

Дивіться у випуску:

  1. Головного екс-митника Закарпаття підозрюють у привласненні майже 13 млн. грн., які мали піти на реконструкцію посту «Ужгород». Подробиці – за мить.
  2. Володимир Зеленський звільнив начальника Закарпатської митниці та трьох голів райдержадміністрацій області. Політологи кажуть: це лише початок, до парламентських виборів буде нова хвиля замін посадовців.
  3. Паркан на будівельному майданчику на площі Кирила та Мефодія в дірках та похилився. Ужгородці скаржаться: ходити поруч небезпечно. Що кажуть у міському управлінні архітектурно-будівельного контролю? – дивіться.
  4. У перший день вступу у вишах не надто людно – ажіотажу нема, бо більшість абітурієнтів подають заяви через електронні кабінети просто з дому. У найбільшому виші області, – Ужгородському Національному університеті, – за півгодини старту кампанії зареєстрували понад 50 заяв.
  5. В ужгородському ресторані страви подають у їстівному еко-посуді: його замовляють спеціально з Польщі. Тарілки виготовлені з пресованих пшеничних висівок і на смак наче дієтичні хлібці!