Випуск новин Sirius News 15.05.2019

Дивіться у випуску:

  1. Мешканці двох ужгородських дев’ятиповерхівок вийшли на мітинг до міськради. Дах у обох будинках протікає, квартири заливає. Місцевим увірвався терпець, бо на прохання про допомогу – самі відписки. Чи вирішать проблему після масового звернення – далі у сюжеті.
  2. Набридло чекати! Мешканці села Гандеровиця, на Мукачівщині, власними силами відновили розбиту дорогу – зібрали гроші, купили будматеріали і почали ремонт!
  3. З 1-го липня подорожчає оформлення ID-картки та закордонного паспорту – на 66 та 125 гривень відповідно. Виготовлення термінових документів – ще більше.
  4. У мукачівському мікрорайоні Росвигово безкоштовно щеплювали домашніх та безпритульних тварин від сказу. Вакцинація у виїзному форматі для міста вперше. Більше інформації про акцію та наступні локації – дивіться.
  5. Пробіжки з прибиранням сміття – в Ужгороді провели еко-проект з корисного плоггінгу. Цей вид активності стає все популярнішим в Європі: під час бігу люди збирають пластик та відходи – спалюючи більше калорій та роблячи рідні містf чистішими!