Випуск новин Sirius News 18.06.2019

Дивіться у випуску:

  1. Завалені сміттям! 19 сіл Тячівщини потопають у відходах, бо обслуговуюча компанія вже третій тиждень не вивозить їх через брак місця на полігоні. Як вирішуватимуть проблему? – за мить.
  2. Слідчі чекають для показів власника Porsche, на якому 21-річна студентка без водійського посвідчення скоїла ДТП в Ужгороді. А постраждалий Олександр Костюк вийшов з коми і почав реагувати на прохання лікарів. Продовження та деталі резонансної історії – далі.
  3. Липові замінування – тисячі з бюджету! У Мукачеві – четверте з початку червня повідомлення про вибухівку! Це не просто фальшиві виклики для екстрених служб, але й задарма витрачені наші з вами гроші – лише один виїзд швидкої коштує бюджету півтисячі гривень, рятувальників – щонайменше у 5 разів дорожче. Жартівників шукає кіберполіція.
  4. Масштабні навчання за участі британських військових сьогодні стартували на Ужгородщині! Понад 4 сотні військовослужбовців 128-ї гірсько-піхотної бригади протягом 3-х тижнів перейматимуть у колег з Великої Британії нові навики з тактики, медицини та планування.
  5. Видовищна реконструкція весілля прекрасної Ілоні Зріні та мужнього Імре Текелі у замку “Паланок”! Як це було – покажемо!
  6. Будуть грози, але спека навряд відступить: детальний прогноз Закарпатського гідрометеоцентру на найближчий тиждень, – наприкінці випуску.