Випуск новин Sirius News 27.05.2019

Дивіться у випуску:

  1. Оцінять збитки та виділять гроші з резервного фонду держбюджету, – представник Президента Володимира Зеленського під час сьогоднішнього візиту в область пообіцяв допомогу на ліквідацію наслідків паводку. Попередні цифри ОДА: 100 млн. грн. – збитки водгоспу, 50 – приватного господарства.
  2. Тіло дівчинки знайшли у Тереблі неподалік Буштина. Експерти кажуть: вона загинула близько тижня тому, тож версію нещасного випадку через паводок відкидають. Обставини з’ясовує поліція.
  3. Більше вісімнадцяти з половиною тисяч дітей цьогоріч очікують на зарахування до перших класів в області. Освітяни повідомляють: процес прийому – в розпалі. Чи виникають проблеми – розкажемо!
  4. Жителі двох будинків та підприємство на вул. Митрака можуть залишитися без каналізаційної мережі через перепланування у сусідів. Більше про конфлікт – у сюжеті.
  5. Десятки тисяч туристів та культурних заходів! Лише «Паланок» за час днів відзначення 1123-ї річниці міста відвідали більше 5,5 тисяч туристів! У міському турінфоцентрі кажуть: упродовж майже 3-тижевого масштабного святкування в Мукачево приїхали гості з інших регіонів та з-за кордону.