Закарпатські полісмени нагадали дітям про безпеку на вулиці (ФОТО)

Працівники ювенальної превенції поліції Закарпаття відвідують школи та дошкільні заклади краю, де проводять уроки на правову тематику. Зокрема, навчають дітей правилам безпеки дорожнього руху.

Закарпатські полісмени нагадали дітям про безпеку на вулиці (ФОТО)

У ці осінні дні швидко настають сутінки, погіршується видимість на дорогах. Це небезпечно для пішоходів, передовсім для дітей та підлітків, які повертаються додому з виховних та навчальних закладів. Тож рацівники ювенальної поліції відвідують з правовими бесідами щодо дотримання правил дорожнього руху виховні дошкільні заклади та школи області.

Зокрема, інспектор ювенальної превенції Дубівського відділення поліції Мирослава Фіцай провела правовий урок на тему безпеки дітей на вулицях та дотримання ПДР у загальноосвітній школі села Калини Тячівського району.

Закарпатські полісмени нагадали дітям про безпеку на вулиці (ФОТО)

Інспектор ювенальної превенції Хустського відділу поліції Роман Прокопів відвідав міський дитсадок №8, де розповів малечі про елементарні правила поводження на дорозі та безпеки дорожнього руху. Інспектор ювенальної превенції Іршавського відділення поліції Яна Горзов нагадала основні правила безпечного поводження на дорозі вихованцям ДНЗ №4 міста Іршава.

Подібні профілактичні заходи ювенали поліції Закарпаття проводять в усіх районах області. Основне, на чому наголошують в своїх виступах правоохоронці, що діти повинні мати на одязі та шкільних ранцях світловідбиваючі елементи, що зробить їх на вулиці видимими здалеку в темну пору доби. А ще краще, особливо для малечі, ходити до школи чи дитсадка й додому в супроводі дорослих.