Закарпатські прикордонники зловили контрабандистів на “гарячому” (ФОТО)

Двох тютюнових контрабандистів затримали учора прикордонники Мукачівського загону неподалік від державного кордону. Під час здійснення патрулювання військовослужбовці відділу «Ділове» побачили автомобіль марки «Ленд Ровер» з українськими реєстраційними номерами, що рухався в бік кордону. Вимогу прикордонного наряду про зупинку транспортного засобу водій проігнорував та продовжив рух. Правоохоронці негайно організували пошукові заходи, в результаті чого автомобіль зловмисників вдалось затримати. Окрім водія в транспортному засобі перебував ще один чоловік. Обох їх військовослужбовці затримали та доставили до прикордонного підрозділу для складання протоколів про вчинені ними адмінправопорушення.

Закарпатські прикордонники зловили контрабандистів на "гарячому" (ФОТО)

Оглядаючи прилеглу до місця затримання територію, прикордонники виявили 5 пакунків, у яких знаходилось 3000 пачок сигарет.

Закарпатські прикордонники зловили контрабандистів на "гарячому" (ФОТО)

У ході подальшої перевірки, було встановлено ще одне порушення, а саме: невідповідність номерного знаку затриманого автомобіля, який у 2015 році ввезено на територію України з номерами румунської реєстрації.

Закарпатські прикордонники зловили контрабандистів на "гарячому" (ФОТО)

Про зазначені факти прикордонники повідомили співробітників Нацполіції та ДФС.Закарпатські прикордонники зловили контрабандистів на "гарячому" (ФОТО)

Дивіться також:  організатора незаконних гральних закладів. Застава для ужгородця – 4 мільйони гривень (ФОТО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.