Закарпатський апеляційний суд залишив без змін запобіжній захід Іванні Кострабі (ВІДЕО)

Тримання під вартою без внесення застави. Закарпатський апеляційний суд залишив без змін рішення Ужгородського міськрайонного щодо запобіжного заходу Іванні Кострабі. 21-річна студентка, яка скоїла ДТП на Слов’янській набережній,  залишиться у СІЗО.

8 липня, близько 11-ї години розпочався розгляд апеляції, адвокат дівчини Андрій Ільтьо клопотав про зміну запобіжного заходу на домашній арешт.

На противагу і прокурор, і адвокат потерпілого Олександра Костюка, наполягають на триманні під вартою без права внесення застави.

Суддя надає слово Іванні Кострабі. Дівчина вперше розповідає, як взяла автомобіль та куди їхала, говорить і про швидкість.

Суддя йде до нарадчої кімнати. Уже за 15-ть хвилин повертається і зачитує рішення.

Дружина потерпілого Олександра Костюка  рішення вважає справедливим. Каже, чоловік досі бореться за життя в реанімації. І досі лікарі прогнози лікарі дуже стримані.

Іванна Костраба знаходитиметься у СІЗО – до 13 серпня. Нагадаємо ДТП сталося 15 червня близько 19 години. Студентка на Порш Каєн вилетіла на зустрічну смугу і влетіла у Форд, за кермом якого був 32-ворічний Олександр Костюк. Як з`ясувалося за кілька днів, у Іванни Костраби не було водійського посвідчення. Вона тричі провалила тест на отримання прАва керувати машиною.