Закарпатці можуть погасити борг за газ частинами!

у Закарпатгаз збуті повідомили: через анонсоване подорожчання блакитного палива на 15 %, нарахування пені з 1-го травня, зменшення кількості субсидіантів та рекордну заборгованість населення – запровадили реструктуризацію боргів.

Пояснюють: з наступного місяця заплановане чергове підвищення вартості газу. За попередніми підрахунками, нова ціна складе 9 гривень 88 копійок за кубометр. Разом з тим, починає діяти і нова норма Закону України про нарахування пені за несвоєчасну оплату. Фактично за кожен день прострочення платежу, плюс 0,1 відсоток від суми у платіжці. станом на перше квітня, закарпатці боргують за газ мільярд 350 мільйонів гривень.

У порівнянні з минулим роком сума збільшилась на п’яту частину. з боржниками борються відключеннями та судовими позовами.

Проте, через збільшення сум заборгованостей, почали впроваджувати реструктуризації, охочим скористатись потрібно дотриматися кількох умов.

З чого ж складається нова вартість газу, чому на питанні його здешевлення маніпулюють усі політичні сили та як його фактичне подорожчання вплине на рівень цін у Закарпатті? – дивіться сьогодні у випуску новин на телеканалі Сіріус.